- Van idee tot eindproduct
- De beste matrijs- en productprijzen
- Meer dan 20 jaar ervaring
- Ook interessant voor kleinere producties
- Lage opstartkosten
Winnaar red dot award
De Red Dot Award for good design and innovation is de Champions League voor industrieel design. We zijn dan ook zeer vereerd dat we deze prestigieuze prijs hebben gewonnen met ons ontwerp voor de LivePicture GO, een product van onze relatie Mobilane.
LivePicture Go
HOOGGLANS FRAME
LivePicture GO is volledig van kunststof. Bij het ontwerp hebben we bijzondere aandacht besteed aan het hoogglans frame. Om het gebruik van lak te voorkomen – vanwege de kostbare, extra productiehandeling en belasting voor het milieu – hebben we gekozen voor spuitgietproductie met speciale uiterst krasvaste mallen. Het resultaat is een extreem gladde en glanzende lijst. Samen met het innovatieve bewateringssysteem voor de planten die in de LivePicture Go, was dit een belangrijke reden om de LivePicture GO met de Red Dot Award te belonen in de categorie garden appliances and garden tools.
EREGALERIJ
Als awardwinnaar heeft de LivePicture Go automatisch een plek gekregen in het Red Dot Design Museum, ’s werelds grootste doorlopende expositie van toonaangevend hedendaags design. Het onderstreept nogmaals de bijzondere kwaliteiten van ons QDP designteam.
Jouw vrijblijvende offerte op maat
Onze ideale combinatie: hoogwaardig product design en low-cost productie.